דף ראשי עבודות עפר ופיתוח משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

החלה תקופת אייל לפידות: מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, תמיר דגן, מתפטר לאחר 11 שנה

אושרה הרחבת מתחם התעסוקה קרית אריה בפתח תקוה

משרד השיכון יבדוק אם פרויקט היוקרה של קנדה ישראל "התחפש" לקבוצת רכישה

דרעי: "יש להשוות את הטבות המס בין נהריה לעכו"

גבעת שמואל נערכת להכפלת האוכלוסייה: תוכנית המתאר אושרה למתן תוקף

תביעה: "דירת היוקרה התכווצה, ירדה קומה - והפרויקט 'התחפש' לקבוצת רכישה"

לנצל את הריבית הנמוכה במשכנתא: כך תוכלו להרוויח בקלות כ-100 אלף שקל

היום שאחרי: לא יהיה מנוס מביטול תוכנית מחיר למשתכן - וזה הפתרון

34 מיליון שקל הבעירו מחדש את המאבק על הנדל"ן הכי לוהט בתל אביב

עסקות השבוע: בכמה נמכרה וילה בערד - ודירת 5 חדרים ביותר מ-12 מיליון שקל

דירה עם אלמנט אוריינטלי וקירות צבעוניים

משבר הדיור בעמק הסיליקון: גוגל תבנה עשרות אלפי בתים בהשקעה של 15 מיליארד ד'

הפרזנטור החדש של קמפיין השיווק של שכונת אכזיב: ראש עיריית נהריה

שאלת מיליון השקל: יש לכם כסף פנוי? כאן תשיגו תשואה מקסימלית על דירה להשקעה

מציאה מפתיעה בגבעתיים: דירת 4 חדרים - ב-2.45 מיליון שקל בלבד

עזריאלי מצאה את הנדל"ן החדש: רוכשת 20% מחברת חוות שרתים בחצי מיליארד שקל

מחיר למסכן: הדירה התכווצה, אין אוורור במקלחת והמעלית לא פועלת

איציק תשובה, פרשקובסקי וטריגו נדל"ן רכשו מחצית ממגרש בהרצליה

שגיאה ב-30 קומות: מגדל אחד בת"א מציג כישלון מפואר של צמרת התכנון בישראל

שנתיים לאחר מותו של עובד בפרויקט בחיפה: כתב אישום פלילי נגד החברה ועובדיה
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

אבטחת אתרי בנייה בישראל

הקשיים, הבעיות והפתרונות מאת צוות האתר

כל פרויקט בניה מורכב אורך זמן רב, לעיתים גם מספר שנים לא מבוטל. בכל אתר בניה יש רכוש רב אשר, למעשה, הינו חשוף במרחב, מדובר בין היתר על מנופים, כלים הנדסיים, מוצרי בנייה ומכשור מגוון אחר.

בגלל קשיים אובייקטיבים יש קושי לשמור על הרכוש היקר הנ"ל. יחד עם זאת, ניתן לארגן שמירה ואבטחה לאורך כל שעות היממה ובעיקר בלילות כאשר הפעילות באתר מפסיקה. כל חברת בנייה או קבלן ביצוע בתחום יכולים לקבל ייעוץ אבטחה מקיף אשר במסגרתו יקבלו מענה לכל בעיה קיימת בתחום. בהמשך לייעוץ הנ"ל ניתן יהיה לרכוש שירותי אבטחה ושמירה מהיועץ עצמו, או מחברה אחרת המתמחה במתן שירותים אלו לעסקי בנייה, לעסקים אחרים ואף לפרטיים.

הקשיים והסיכונים

קיימים סיכונים רבים באתר בניה - מדובר על גניבה, השחתת ציוד ואף פלישה למבנה גם אם הוא בנוי חלקית. הנזקים היכולים להיגרם הינם משמעותיים ובעלי השלכות כלכליות רבות. מעבר לנזקים הישירים עלולים להיגרם עיכובים רבים בתהליך הבנייה שיביאו לפיגור בלוח הזמנים. מנהלי חברת הבניה רוצים שכל העבודה תתנהל בצורה מסודרת, ואבטחה ראויה תסייע להם לשקט הנפשי. תהליכי בניה הינם מורכבים ולכל מנהל עבודה יש אין ספור טיפולים הגוזלים את תשומת ליבו ומשאביו הגופניים והנפשיים. שקט בגזרת השמירה והאבטחה יוריד, איפה, מעל כתפיו דאגות רבות מיותרות.

פתרונות שמירה ואבטחה

חברת שמירה יכולה לפעול במספר דרכים. הדרך הטובה ביותר היא להציב שומר למשך השעות בהן האתר אינו פעיל או פעיל חלקית. מדובר בעיקר על לילות, על סופי שבוע, חגים ועוד. השומר יהיה בעל הכשרה לעבודתו ויצויד בכל האביזרים כולל טכנולוגיים הנחוצים לו לפיקוח, לניטור למעקב על המתרחש ובאופן כללי, לביצוע משימותיו. הוא יבצע סיורים רגליים לנקודות שונות באתר על בסיס קבוע. בנוסף, יהיה ברשותו מכשיר קשר המחובר למוקד החברה ולניידות הסיור. הקשר נועד לבדיקת ערנות השומר ולדיווח על תקלות ומקרים חריגים. ניידת הסיור תערוך סיורים קבועים ותגיע לאתר במשך מספר פעמים בלילה. בנוסף, הסיירים יגיבו לכל קריאה דחופה של השומר. כך יקבל האתר תשומת לב מרבית.

במקרים חריגים יועבר דיווח למשטרה אשר תצטרך לתת מענה לאירועים פליליים ואחרים הקשורים לאתר. במקרי שריפה יועבר דיווח לכוחות הכיבוי וההצלה, וכן הלאה. חברת האבטחה תקפיד על העסקת שומרים בעלי תעודת יושר אשר הינם יוצאי צבא ובעלי ניסיון רב באבטחת אתרי בנייה ואתרים חשובים אחרים. הם יתודרכו היטב ולפני התחלת עבודתם יסיירו במקום בשעות היום כדי ללמוד על נקודות התורפה שלו. כך, הם יידעו לתת תשומת לב מרבית לנקודות רגישות באתר ויידעו להגיב היטב בכל סוג של אירוע. תכנון האבטחה ייעשה על ידי מומחה לנושא אשר ייקח בחשבון תרחישים שונים שעלולים לקרות ויספק להם מענה הולם בתכנית האבטחה. מומלץ לכל בעל אתר בנייה לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין שהאמינות והמקצועיות שלה הולכות לפניה. © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט