דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

אפשר לקנות כאן מגרש של 900 מ"ר ב-290 אלף שקל - אז למה הישראלים לא באים?

הממשלה תאשר: הקמת מטה תשתיות ומטה תכנון חדשים שינהלו את שוק הדיור

העיר שבה נמכרו דירת 4 חדרים ב-966 אלף שקל - ו-5 חדרים ב-12 מיליון שקל

"אני עוצרת את עצמי מלבכות": בני ה–30 נאלצים לנטוש את פנטזיית המגורים בתל אביב

שנתיים לאחר הבנייה: שיפצו במיליון שקל

שכונה בשבוע: "אנשים הרימו גבה כששמעו שאני גרה פה"

"מחירי הדירות נחתכו ב-80%. אני מעריך שהפסדתי חצי מיליון שקל"

כמה שילמו זוג היי-טקיסטים על מיני-פנטהאוז עם מרפסת לים בקומה 22?

יעקב אטרקצ'י מממש: מכר קרקע לתדהר והראל ב-100 מיליון שקל

מישורים סגרה את הרבעון הראשון בהפסד של 17 מיליון שקל

המשבר כופף את המחירים: חללי העבודה מחלקים הנחות ממוצעות של 15%

נקסטקום תקים שתי חוות סולאריות ליד קרית גת עבור EDF ב-30 מיליון שקל

בהלת הקורונה: הציבור הקפיא תשלום של 24% מהמשכנתאות

דרעי לא מחכה: ראש מטה הדיור זאב ביילסקי הולך הביתה

פרץ בוני הנגב תבעה דייר שהתלונן בערוץ 10 על נזילות - אך תשלם לו הוצאות

למבנה נדל"ן יש עדיין מה להוכיח

"נזילות, סדקים ורוחות": דיירים במגדל "פארק בבלי" נגד יצחק תשובה ובתו גל נאור

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

אבטחת אתרי בנייה בישראל

הקשיים, הבעיות והפתרונות מאת צוות האתר

כל פרויקט בניה מורכב אורך זמן רב, לעיתים גם מספר שנים לא מבוטל. בכל אתר בניה יש רכוש רב אשר, למעשה, הינו חשוף במרחב, מדובר בין היתר על מנופים, כלים הנדסיים, מוצרי בנייה ומכשור מגוון אחר.

בגלל קשיים אובייקטיבים יש קושי לשמור על הרכוש היקר הנ"ל. יחד עם זאת, ניתן לארגן שמירה ואבטחה לאורך כל שעות היממה ובעיקר בלילות כאשר הפעילות באתר מפסיקה. כל חברת בנייה או קבלן ביצוע בתחום יכולים לקבל ייעוץ אבטחה מקיף אשר במסגרתו יקבלו מענה לכל בעיה קיימת בתחום. בהמשך לייעוץ הנ"ל ניתן יהיה לרכוש שירותי אבטחה ושמירה מהיועץ עצמו, או מחברה אחרת המתמחה במתן שירותים אלו לעסקי בנייה, לעסקים אחרים ואף לפרטיים.

הקשיים והסיכונים

קיימים סיכונים רבים באתר בניה - מדובר על גניבה, השחתת ציוד ואף פלישה למבנה גם אם הוא בנוי חלקית. הנזקים היכולים להיגרם הינם משמעותיים ובעלי השלכות כלכליות רבות. מעבר לנזקים הישירים עלולים להיגרם עיכובים רבים בתהליך הבנייה שיביאו לפיגור בלוח הזמנים. מנהלי חברת הבניה רוצים שכל העבודה תתנהל בצורה מסודרת, ואבטחה ראויה תסייע להם לשקט הנפשי. תהליכי בניה הינם מורכבים ולכל מנהל עבודה יש אין ספור טיפולים הגוזלים את תשומת ליבו ומשאביו הגופניים והנפשיים. שקט בגזרת השמירה והאבטחה יוריד, איפה, מעל כתפיו דאגות רבות מיותרות.

פתרונות שמירה ואבטחה

חברת שמירה יכולה לפעול במספר דרכים. הדרך הטובה ביותר היא להציב שומר למשך השעות בהן האתר אינו פעיל או פעיל חלקית. מדובר בעיקר על לילות, על סופי שבוע, חגים ועוד. השומר יהיה בעל הכשרה לעבודתו ויצויד בכל האביזרים כולל טכנולוגיים הנחוצים לו לפיקוח, לניטור למעקב על המתרחש ובאופן כללי, לביצוע משימותיו. הוא יבצע סיורים רגליים לנקודות שונות באתר על בסיס קבוע. בנוסף, יהיה ברשותו מכשיר קשר המחובר למוקד החברה ולניידות הסיור. הקשר נועד לבדיקת ערנות השומר ולדיווח על תקלות ומקרים חריגים. ניידת הסיור תערוך סיורים קבועים ותגיע לאתר במשך מספר פעמים בלילה. בנוסף, הסיירים יגיבו לכל קריאה דחופה של השומר. כך יקבל האתר תשומת לב מרבית.

במקרים חריגים יועבר דיווח למשטרה אשר תצטרך לתת מענה לאירועים פליליים ואחרים הקשורים לאתר. במקרי שריפה יועבר דיווח לכוחות הכיבוי וההצלה, וכן הלאה. חברת האבטחה תקפיד על העסקת שומרים בעלי תעודת יושר אשר הינם יוצאי צבא ובעלי ניסיון רב באבטחת אתרי בנייה ואתרים חשובים אחרים. הם יתודרכו היטב ולפני התחלת עבודתם יסיירו במקום בשעות היום כדי ללמוד על נקודות התורפה שלו. כך, הם יידעו לתת תשומת לב מרבית לנקודות רגישות באתר ויידעו להגיב היטב בכל סוג של אירוע. תכנון האבטחה ייעשה על ידי מומחה לנושא אשר ייקח בחשבון תרחישים שונים שעלולים לקרות ויספק להם מענה הולם בתכנית האבטחה. מומלץ לכל בעל אתר בנייה לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין שהאמינות והמקצועיות שלה הולכות לפניה. © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט