דף ראשי עבודות עפר ופיתוח משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

סוף לבזאר במיזמי פינוי־בינוי: המדינה תקבע היטל השבחה אחיד - ויש כבר מתנגדים

בית חולים והכפלת מספר התושבים: הסכם גג חדש לקרית אתא

כלל ביטוח משקיעה 165 מיליון שקל בבנייני משרדים בטורונטו

WeWork נפלה אבל המודל שלה לוהט בתל אביב

לא למדו כלום: "התכנון ל-1.5 מיליון דירות חדשות מתעלם מהשריפה הבאה"

השכנים אוהבים קריוקי? המעלית מוזנחת? העיר שמתכוונת לתת ציון לכל בניין

רני צים רוכש את השותפה שלו לפעילות במגזר הערבי בכ-50 מיליון שקל

תמורת 168 מיליון שקל: אפריקה מגורים ונוה שוסטר זכו במכרז לבניית 145 דירות ברמת השרון

טירוף הנדל"ן בבורסה נמשך: חברה עמוסת סלבס בדרך לגיוס

המשנה ליועמ"ש: "נקבע את גובה היטל ההשבחה בהתחדשות עירונית על 25%"

"כולכם ביחד פחות מרבע מנדט": הצרות של הישראלים היחידים שמשלמים מע"מ על שכר דירה

בת ים עולה לגובה: התוכנית שתציע פנטהאוז בקומה 37 במקום בנייני שיכונים

מיינדספייס מתרחבת: נכנסת לפילדלפיה ופותחת חלל עבודה שלישי בלונדון

כדי לא לקרוס יחד עמם, אי אפשר להמשיך לטאטא את החרדים לדרום

4.3 מיליון שקל בשנה: חברת חללי העבודה ROOMS תשכור שלוש קומות במגדל בת"א

56 מיליון שקל במתנה: מה גרם לעיריית ירושלים לסבסד 40 דירות במרכז העיר?

לא לסכן את העתיד: דירת מגורים היא לא פנסיה

850 דירות חדשות בחיפה והגליל: הגרלה נוספת של מחיר למשתכן יוצאת היום לדרך

עוד 7,700 דירות חדשות בבאר יעקב - רק אם המטרו יגיע

עוד לפני רכישת דוניץ: דמרי גייסה כ-140 מיליון שקל בריבית של 1.8%
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

תיקון שערים חשמליים

 צוות האתר

שער חשמלי לבית או לעסק יכול לסדר לכם חיים הרבה יותר קלים. הוא חזק יותר, בטוח יותר וכמובן גם יפה ונוח יותר אך לעתים הוא מגלה תקלות. זה הזמן להבין מה אפשר לעשות כאשר יש בו תקלה, אלו תקלות יכולות להיות בו וכמובן כיצד אפשר להימנע מהן מלכתחילה.

התקלה שתבטל את כל היתרונות

אין ספק ששער חשמלי הוא שיפור משמעותי לכל מקום וזה ממש לא משנה באיזה שער תבחרו. זה יכול להיות שער גלילה, זה יכול להיות שער הרמה, זה יכול להיות גם שער קונזולי נגרר או מחסום זרוע. בכל מקרה השער יספק לכם נוחות מדהימה, ביטחון מלא ואיכות פעולה יוצאת מן הכלל. עם זאת, תקלה אחת בו וכל היתרונות הללו הופכים לחסרונות. יש סיכוי שהשער ייתקע כשהוא סגור ולא יהיה ניתן לפתוח אותו עד שהתקלה תיפתר, יכול גם להיות שמשער בטוח הוא יהפוך להיות מסוכן מאוד כי הוא ייסגר על אנשים או שהמנגנון שלו ישתחרר וכן הלאה. אלו בעיות יכולות לקרות?

בעיות במנגנון ההזזה והמנוע

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בשערים חשמליים היא בעיה במנגנון ההרמה או ההזזה שלו. לעתים מדובר במנגנון הרמה כאשר מדובר בשערים שעולים למעלה כמו למשל שערי הרמה או שערי גלילה, כאשר מנגנון הזזה יהיה רלוונטי בעיקר בשערי גרירה גדולים מאוד. שערים אלו יהיו כבדים מאוד וסביר להניח שהמנגנון יכול להיתקע בעיקר בגלל תקלה במנוע. יכול להיות שיש גם בעיה ברצועות או בחיבורים אך בסופו של דבר התקלה הנפוצה ביותר היא במנוע, כאשר תקלה כזו יכולה לקרות גם בגלל מנוע לא איכותי או ישן מאוד. לעתים גם הקופסה של המנוע לא סגורה היטב והוא ניזוק מהסביבה.

הרס של אחד החלקים בשער

יכול להיות שהמנוע דווקא בסדר גמור ונדרש תיקון שערים חשמליים מקצועי בעיקר בגלל חלק אחד שנשבר או נהרס. יכול להיות שזו הרצועה שגוררת או מעלה את השער, ואז הרס ובלייה שלה יכול להיות מצב מסוכן מאוד, ויכול להיות שזה יהיה חלק שולי שפשוט מוריד את רמת הנוחות באופן משמעותי. לדוגמה, יכול להיות שהשלט יהיה זה שייהרס ואולי אפילו ייאבד ותצטרכו לפנות לחברה שהתקינה לכם את השער כדי שתביא לכם אחד חדש. יכול להיות שהחיישן של השער הוא זה שנהרס והוא כבר לא מזהה את לוחית הרישוי של הרכבים שיוצאים או שנכנסים וכן הלאה.

מי יכול או צריך להגיע לתקן אותו?

כאשר נדרש תיקון שערים חשמליים מקצועי יש צורך תחילה לפנות לאותה חברה שהתקינה את השער. כמובן שיש עוד חברות רבות שיכולות לעזור לכם ולעתים הבעיה תיפתר יחסית בקלות, אך בסופו של דבר החברה שהתקינה את השער תהיה הטובה ביותר לפתרון בגלל שהיא מכירה אותו לפרטי פרטים. יחד עם זאת, רוב החברות יעניקו אחריות מלאה לשנים הראשונות כך שאם תהיה בעיה היא תעניק לכם שירות מיידי ובחינם, זאת כחלק מהרושם שהיא רוצה ליצור על הלקוחות שיבינו שזו קנייה בטוחה. אפשר גם לקרוא לטכנאי שערים חשמליים שלא מאותה חברה וכאן כבר נכנס שיקולי כדאיות מול עלות.

האם יש בעיות דחופות יותר מאחרות?

כשצריך תיקון שערים חשמליים מקצועי לרוב מדובר בבעיות דחופות שחייבות להיפתר בזה הרגע. שער חשמלי אמור לשמור על החנייה, הוא אמור לשמור שאנשים שלא קשורים למקום לא ייכנסו אליו ללא אישור ובמספר מקרים מדובר אפילו בצורך כלכלי לעסקים, כמו למשל שער חשמלי של חניון וכן הלאה. לכן הטיפול בבעיות הללו דחופות מאוד ומצריכות טיפול מיידי.

  © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט