דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

אפשר לקנות כאן מגרש של 900 מ"ר ב-290 אלף שקל - אז למה הישראלים לא באים?

הממשלה תאשר: הקמת מטה תשתיות ומטה תכנון חדשים שינהלו את שוק הדיור

העיר שבה נמכרו דירת 4 חדרים ב-966 אלף שקל - ו-5 חדרים ב-12 מיליון שקל

"אני עוצרת את עצמי מלבכות": בני ה–30 נאלצים לנטוש את פנטזיית המגורים בתל אביב

שנתיים לאחר הבנייה: שיפצו במיליון שקל

שכונה בשבוע: "אנשים הרימו גבה כששמעו שאני גרה פה"

"מחירי הדירות נחתכו ב-80%. אני מעריך שהפסדתי חצי מיליון שקל"

כמה שילמו זוג היי-טקיסטים על מיני-פנטהאוז עם מרפסת לים בקומה 22?

יעקב אטרקצ'י מממש: מכר קרקע לתדהר והראל ב-100 מיליון שקל

מישורים סגרה את הרבעון הראשון בהפסד של 17 מיליון שקל

המשבר כופף את המחירים: חללי העבודה מחלקים הנחות ממוצעות של 15%

נקסטקום תקים שתי חוות סולאריות ליד קרית גת עבור EDF ב-30 מיליון שקל

בהלת הקורונה: הציבור הקפיא תשלום של 24% מהמשכנתאות

דרעי לא מחכה: ראש מטה הדיור זאב ביילסקי הולך הביתה

פרץ בוני הנגב תבעה דייר שהתלונן בערוץ 10 על נזילות - אך תשלם לו הוצאות

למבנה נדל"ן יש עדיין מה להוכיח

"נזילות, סדקים ורוחות": דיירים במגדל "פארק בבלי" נגד יצחק תשובה ובתו גל נאור

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

תיקון שערים חשמליים

 צוות האתר

שער חשמלי לבית או לעסק יכול לסדר לכם חיים הרבה יותר קלים. הוא חזק יותר, בטוח יותר וכמובן גם יפה ונוח יותר אך לעתים הוא מגלה תקלות. זה הזמן להבין מה אפשר לעשות כאשר יש בו תקלה, אלו תקלות יכולות להיות בו וכמובן כיצד אפשר להימנע מהן מלכתחילה.

התקלה שתבטל את כל היתרונות

אין ספק ששער חשמלי הוא שיפור משמעותי לכל מקום וזה ממש לא משנה באיזה שער תבחרו. זה יכול להיות שער גלילה, זה יכול להיות שער הרמה, זה יכול להיות גם שער קונזולי נגרר או מחסום זרוע. בכל מקרה השער יספק לכם נוחות מדהימה, ביטחון מלא ואיכות פעולה יוצאת מן הכלל. עם זאת, תקלה אחת בו וכל היתרונות הללו הופכים לחסרונות. יש סיכוי שהשער ייתקע כשהוא סגור ולא יהיה ניתן לפתוח אותו עד שהתקלה תיפתר, יכול גם להיות שמשער בטוח הוא יהפוך להיות מסוכן מאוד כי הוא ייסגר על אנשים או שהמנגנון שלו ישתחרר וכן הלאה. אלו בעיות יכולות לקרות?

בעיות במנגנון ההזזה והמנוע

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בשערים חשמליים היא בעיה במנגנון ההרמה או ההזזה שלו. לעתים מדובר במנגנון הרמה כאשר מדובר בשערים שעולים למעלה כמו למשל שערי הרמה או שערי גלילה, כאשר מנגנון הזזה יהיה רלוונטי בעיקר בשערי גרירה גדולים מאוד. שערים אלו יהיו כבדים מאוד וסביר להניח שהמנגנון יכול להיתקע בעיקר בגלל תקלה במנוע. יכול להיות שיש גם בעיה ברצועות או בחיבורים אך בסופו של דבר התקלה הנפוצה ביותר היא במנוע, כאשר תקלה כזו יכולה לקרות גם בגלל מנוע לא איכותי או ישן מאוד. לעתים גם הקופסה של המנוע לא סגורה היטב והוא ניזוק מהסביבה.

הרס של אחד החלקים בשער

יכול להיות שהמנוע דווקא בסדר גמור ונדרש תיקון שערים חשמליים מקצועי בעיקר בגלל חלק אחד שנשבר או נהרס. יכול להיות שזו הרצועה שגוררת או מעלה את השער, ואז הרס ובלייה שלה יכול להיות מצב מסוכן מאוד, ויכול להיות שזה יהיה חלק שולי שפשוט מוריד את רמת הנוחות באופן משמעותי. לדוגמה, יכול להיות שהשלט יהיה זה שייהרס ואולי אפילו ייאבד ותצטרכו לפנות לחברה שהתקינה לכם את השער כדי שתביא לכם אחד חדש. יכול להיות שהחיישן של השער הוא זה שנהרס והוא כבר לא מזהה את לוחית הרישוי של הרכבים שיוצאים או שנכנסים וכן הלאה.

מי יכול או צריך להגיע לתקן אותו?

כאשר נדרש תיקון שערים חשמליים מקצועי יש צורך תחילה לפנות לאותה חברה שהתקינה את השער. כמובן שיש עוד חברות רבות שיכולות לעזור לכם ולעתים הבעיה תיפתר יחסית בקלות, אך בסופו של דבר החברה שהתקינה את השער תהיה הטובה ביותר לפתרון בגלל שהיא מכירה אותו לפרטי פרטים. יחד עם זאת, רוב החברות יעניקו אחריות מלאה לשנים הראשונות כך שאם תהיה בעיה היא תעניק לכם שירות מיידי ובחינם, זאת כחלק מהרושם שהיא רוצה ליצור על הלקוחות שיבינו שזו קנייה בטוחה. אפשר גם לקרוא לטכנאי שערים חשמליים שלא מאותה חברה וכאן כבר נכנס שיקולי כדאיות מול עלות.

האם יש בעיות דחופות יותר מאחרות?

כשצריך תיקון שערים חשמליים מקצועי לרוב מדובר בבעיות דחופות שחייבות להיפתר בזה הרגע. שער חשמלי אמור לשמור על החנייה, הוא אמור לשמור שאנשים שלא קשורים למקום לא ייכנסו אליו ללא אישור ובמספר מקרים מדובר אפילו בצורך כלכלי לעסקים, כמו למשל שער חשמלי של חניון וכן הלאה. לכן הטיפול בבעיות הללו דחופות מאוד ומצריכות טיפול מיידי.

  © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט