דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

מישורים סגרה את הרבעון הראשון בהפסד של 17 מיליון שקל

המשבר כופף את המחירים: חללי העבודה מחלקים הנחות ממוצעות של 15%

נקסטקום תקים שתי חוות סולאריות ליד קרית גת עבור EDF ב-30 מיליון שקל

בהלת הקורונה: הציבור הקפיא תשלום של 24% מהמשכנתאות

דרעי לא מחכה: ראש מטה הדיור זאב ביילסקי הולך הביתה

פרץ בוני הנגב תבעה דייר שהתלונן בערוץ 10 על נזילות - אך תשלם לו הוצאות

למבנה נדל"ן יש עדיין מה להוכיח

"נזילות, סדקים ורוחות": דיירים במגדל "פארק בבלי" נגד יצחק תשובה ובתו גל נאור

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"

ליצמן: "עובדים על תוכנית לאומית ארוכת טווח לשוק הדיור"

מגה אור ומשפחת וייל יקימו מרכז תעשייתי ליד בית שמש בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

חרף משבר הקורונה: התייקרות של 1.1% בארנונה לעסקים ומגורים ב-2021

מחירי הבתים בבריטניה עשויים לרדת ב-12%

כלל ביטוח משקיעה בקבוצת רכישה שמקימה שני מגדלים בבת ים

המאבק הראשון של דרעי: לשמור על הוועדה שתאפשר בנייה מואצת לחרדים

בזמן שערוץ 13 מושתק, בעליו מחכה להטבה של מאות מיליוני שקלים מהמדינה

עסקת השבוע: הבית שנמכר ב-1.7 מיליון שקל לאחר סיור וירטואלי וביקור עם כפפות ומסכה

מה שווה מנהטן בלי מיליוני בני אדם ברחובות?
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

למה חשוב לבצע ביטוח קבלנים?

 

בעולם חסר הוודאות בו אנו חיים, ביטוח הולם מספק לנו הגנה מפני תאונות, תקלות ושאר מרעין בישין. כשמדובר בביטוח מקצוע, פוליסת הביטוח מאפשרת לבעל המקצוע לעשות את עבודתו בנחת, תוך שהוא יודע שבמקרה של אסון או תקלה, יש מי שיעמוד לצידו. כל בעל מקצוע ייטיב לעשות אם ירכוש לעצמו ביטוח אחריות מקצועית, אולם יש מקצועות בהם קיימת חשיבות יתירה לרכישת פוליסת ביטוח מקיפה ומקצועית. קבלנים נמצאים ברמת סיכון גבוהה לתביעות ותקלות, ולכן כל מי שעוסק במקצוע זה צריך ביטוח מתאים.
 

סכומי עתק

 
קבלנים עוסקים בפרויקטים בהם מעורבים סכומי כסף גבוהים, והיות שכך, גם תביעות המוגשות כנגדם יכולות להגיע לסכומי עתק, כך שקבלן אשר לא השכיל לרכוש מראש פוליסת ביטוח קבלנים מתאימה עלול למצוא עצמו פושט רגל, ואת העסק שלו מתמוטט כלכלית. ביטוח קבלנים מבטיח לך כיסוי כנגד סכומים שיפסקו לחובתך, ויאפשר לך להמשיך בעבודתך מבלי לאבד את העסק שלך.
 

מה כולל ביטוח קבלנים

 
ביטוח קבלנים כולל כיסוי בגין נזקים שנגרמו לעובדים, לרכוש, לעוברי אורח, למבנה או לצד ג' כלשהו במהלך עבודות הבנייה. כמו כן ביטוח קבלנים כולל כיסוי על נזק שנגרם לציוד ומכונות, חבות מעביד, ועלויות פינוי פסולת בניין. אם אתה קבלן המעסיק קבלני משנה, חשוב לרכוש פוליסה הכוללת את שמותיהם של קבלני המשנה, ומבטיחה שבמקרה של תקלה בעבודתם, לא תהיה היחיד שעליו מוטלת החבות לנזק.
 

פוליסה מורכבת

 
פוליסת ביטוח קבלנים היא פוליסה בה מעורבים גורמים שונים, ויש להתאימה אישית עבור כל קבלן וכל פרויקט. פוליסת ביטוח קבלנים מותאמת אישית תספק לך את מירב ההגנה במינימום ההשקעה. לשם התאמת הפוליסה\ עליך לשבת עם סוכן הביטוח שלך ולמסור לו את כל המידע הרלוונטי על פרויקט הבנייה ואופי העבודה. בכדי להגיע בסופו של התהליך לפוליסה הטובה ביותר עבורך, השתדל למסור לסוכן הביטוח את כל המידע הרלוונטי בצורה השקופה והברורה ביותר.
 

מתי צריך לעשות ביטוח קבלנים

 
תקלות ותאונות הן אירועים בלתי צפויים, מצד אחד הן עלולות לא להתרחש כלל, ואילו מצד שני הן יכולות להתרחש עם תחילתו של הפרויקט.  כדי שלא תיתפס בלתי מוכן, יש לדאוג לביטוח קבלנים לפני תחילת  העבודה, ויש לוודא כי הביטוח יהיה תקף כל תקופת הבנייה. עדיף שיהיה לך ביטוח עבור מספר ימים נוספים, מאשר שיהיה לך יום עבודה על הפרויקט ללא ביטוח.
 

לסיכום

 
עבודות בנייה וקבלנות הן פרויקטים ממושכים ויקרים. במהלך העבודה דברים שונים יכולים לגרום לתקלות, פגיעות ותאונות, והקבלן הוא האחראי על כל מה שקורה בפרויקט. תביעות כנגד קבלנים עשויות להסתיים בקנסות של מאות אלפי שקלים, ולכן כל קבלן צריך לוודא לפני תחילת העבודה שהוא מכוסה בפוליסת ביטוח מקיפה, מקצועית ומותאמת לצרכיו. אם אתה קבלן ועדיין לא רכשת ביטוח, זה הזמן ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקצועי, שיתאים לך ביטוח קבלנים על פי צרכיך הייחודיים.
 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט