דף ראשי עבודות עפר ופיתוח משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

קרן מגוריט רכשה 20 דירות בבני ברק תמורת 38 מיליון שקל

ממשיך בהגרלות: "המנכ"ל" של מחיר למשתכן עוזב - וישמש מנכ"ל מפעל הפיס

מי צריך דירת 50 מ"ר? רוצים לגור בעיר - תתכוננו להסתפק בפחות

מוכרי דירות יד שנייה מתחילים להישבר

מיני־פנטהאוז נמכר בתל אביב ב-7.5 מיליון שקל

היכן נמכר קוטג' 10 חדרים בכמעט 4 מיליון שקל?

הבית בפריז, דירת הנופש על הים בתל אביב: המשפחה שחיה את החלום

מדד יד2-TheMarker: מהי השכונה המבוקשת ביותר ברמת גן?

"השכנים חוסמים לנו את הכבישים - אנחנו נוסעים כמעט שעה ורבע במקום 40 דקות"

הסוף לתאונות באתרי הבנייה? הקבלנים ישקיעו 4.5 מיליון שקל בקידום הבטיחות

זינוק במכירת דירות חדשות - אך יעד הבנייה של הממשלה עוד רחוק

ג'ף בזוס קנה את הבית הכי יקר בלוס אנג'לס - ועדיין שילם רק 0.1% מהונו

הדירות יתייקרו? אפקט הקורונה מגיע לענף הנדל"ן

אלפי שקלים למשפחה: הממשלה תשלם לעיריות שיקלטו חרדים

שנת שיא לסלע נדל"ן: הרווח הנקי גדל ב-200% ל-293 מיליון שקל

גב ים מסכמת את 2019 עם רווח של 463 מיליון שקל

"זה מתפשט כמו קורונה": תל אביב מעלה הילוך במלחמה נגד כרישי airbnb

דוחים את רוע הגזרה: קיצוץ הפיצויים לחקלאים ידחה עד לאחר הבחירות

איפה הישראלים מעדיפים לגור - ואיזו עיר הם נוטשים בהמוניהם?

שוק חם: זינוק של 11% ברכישת דירות ב-2019; המשקיעים חוזרים לתל אביב
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

למה חשוב לבצע ביטוח קבלנים?

 

בעולם חסר הוודאות בו אנו חיים, ביטוח הולם מספק לנו הגנה מפני תאונות, תקלות ושאר מרעין בישין. כשמדובר בביטוח מקצוע, פוליסת הביטוח מאפשרת לבעל המקצוע לעשות את עבודתו בנחת, תוך שהוא יודע שבמקרה של אסון או תקלה, יש מי שיעמוד לצידו. כל בעל מקצוע ייטיב לעשות אם ירכוש לעצמו ביטוח אחריות מקצועית, אולם יש מקצועות בהם קיימת חשיבות יתירה לרכישת פוליסת ביטוח מקיפה ומקצועית. קבלנים נמצאים ברמת סיכון גבוהה לתביעות ותקלות, ולכן כל מי שעוסק במקצוע זה צריך ביטוח מתאים.
 

סכומי עתק

 
קבלנים עוסקים בפרויקטים בהם מעורבים סכומי כסף גבוהים, והיות שכך, גם תביעות המוגשות כנגדם יכולות להגיע לסכומי עתק, כך שקבלן אשר לא השכיל לרכוש מראש פוליסת ביטוח קבלנים מתאימה עלול למצוא עצמו פושט רגל, ואת העסק שלו מתמוטט כלכלית. ביטוח קבלנים מבטיח לך כיסוי כנגד סכומים שיפסקו לחובתך, ויאפשר לך להמשיך בעבודתך מבלי לאבד את העסק שלך.
 

מה כולל ביטוח קבלנים

 
ביטוח קבלנים כולל כיסוי בגין נזקים שנגרמו לעובדים, לרכוש, לעוברי אורח, למבנה או לצד ג' כלשהו במהלך עבודות הבנייה. כמו כן ביטוח קבלנים כולל כיסוי על נזק שנגרם לציוד ומכונות, חבות מעביד, ועלויות פינוי פסולת בניין. אם אתה קבלן המעסיק קבלני משנה, חשוב לרכוש פוליסה הכוללת את שמותיהם של קבלני המשנה, ומבטיחה שבמקרה של תקלה בעבודתם, לא תהיה היחיד שעליו מוטלת החבות לנזק.
 

פוליסה מורכבת

 
פוליסת ביטוח קבלנים היא פוליסה בה מעורבים גורמים שונים, ויש להתאימה אישית עבור כל קבלן וכל פרויקט. פוליסת ביטוח קבלנים מותאמת אישית תספק לך את מירב ההגנה במינימום ההשקעה. לשם התאמת הפוליסה\ עליך לשבת עם סוכן הביטוח שלך ולמסור לו את כל המידע הרלוונטי על פרויקט הבנייה ואופי העבודה. בכדי להגיע בסופו של התהליך לפוליסה הטובה ביותר עבורך, השתדל למסור לסוכן הביטוח את כל המידע הרלוונטי בצורה השקופה והברורה ביותר.
 

מתי צריך לעשות ביטוח קבלנים

 
תקלות ותאונות הן אירועים בלתי צפויים, מצד אחד הן עלולות לא להתרחש כלל, ואילו מצד שני הן יכולות להתרחש עם תחילתו של הפרויקט.  כדי שלא תיתפס בלתי מוכן, יש לדאוג לביטוח קבלנים לפני תחילת  העבודה, ויש לוודא כי הביטוח יהיה תקף כל תקופת הבנייה. עדיף שיהיה לך ביטוח עבור מספר ימים נוספים, מאשר שיהיה לך יום עבודה על הפרויקט ללא ביטוח.
 

לסיכום

 
עבודות בנייה וקבלנות הן פרויקטים ממושכים ויקרים. במהלך העבודה דברים שונים יכולים לגרום לתקלות, פגיעות ותאונות, והקבלן הוא האחראי על כל מה שקורה בפרויקט. תביעות כנגד קבלנים עשויות להסתיים בקנסות של מאות אלפי שקלים, ולכן כל קבלן צריך לוודא לפני תחילת העבודה שהוא מכוסה בפוליסת ביטוח מקיפה, מקצועית ומותאמת לצרכיו. אם אתה קבלן ועדיין לא רכשת ביטוח, זה הזמן ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקצועי, שיתאים לך ביטוח קבלנים על פי צרכיך הייחודיים.
 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט