דף ראשי עבודות עפר ופיתוח משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

סוף לבזאר במיזמי פינוי־בינוי: המדינה תקבע היטל השבחה אחיד - ויש כבר מתנגדים

בית חולים והכפלת מספר התושבים: הסכם גג חדש לקרית אתא

כלל ביטוח משקיעה 165 מיליון שקל בבנייני משרדים בטורונטו

WeWork נפלה אבל המודל שלה לוהט בתל אביב

לא למדו כלום: "התכנון ל-1.5 מיליון דירות חדשות מתעלם מהשריפה הבאה"

השכנים אוהבים קריוקי? המעלית מוזנחת? העיר שמתכוונת לתת ציון לכל בניין

רני צים רוכש את השותפה שלו לפעילות במגזר הערבי בכ-50 מיליון שקל

תמורת 168 מיליון שקל: אפריקה מגורים ונוה שוסטר זכו במכרז לבניית 145 דירות ברמת השרון

טירוף הנדל"ן בבורסה נמשך: חברה עמוסת סלבס בדרך לגיוס

המשנה ליועמ"ש: "נקבע את גובה היטל ההשבחה בהתחדשות עירונית על 25%"

"כולכם ביחד פחות מרבע מנדט": הצרות של הישראלים היחידים שמשלמים מע"מ על שכר דירה

בת ים עולה לגובה: התוכנית שתציע פנטהאוז בקומה 37 במקום בנייני שיכונים

מיינדספייס מתרחבת: נכנסת לפילדלפיה ופותחת חלל עבודה שלישי בלונדון

כדי לא לקרוס יחד עמם, אי אפשר להמשיך לטאטא את החרדים לדרום

4.3 מיליון שקל בשנה: חברת חללי העבודה ROOMS תשכור שלוש קומות במגדל בת"א

56 מיליון שקל במתנה: מה גרם לעיריית ירושלים לסבסד 40 דירות במרכז העיר?

לא לסכן את העתיד: דירת מגורים היא לא פנסיה

850 דירות חדשות בחיפה והגליל: הגרלה נוספת של מחיר למשתכן יוצאת היום לדרך

עוד 7,700 דירות חדשות בבאר יעקב - רק אם המטרו יגיע

עוד לפני רכישת דוניץ: דמרי גייסה כ-140 מיליון שקל בריבית של 1.8%
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

טכנאי מכונות כביסה - מתי ולמה?

 מאת צוות האתר

אחד ממכשירי החשמל הנדרשים ביותר בבתים ובמבנים אחרים בהם שוהים וגרים אנשים הוא מכונת הכביסה. במשפחות מרובות ילדים יש כמות רבה מאוד של כביסה אותה צריך לכבס לעיתים מזדמנות, ובמקרים רבים, אף רוכשים מייבש שאותו מפעילים בעיקר בימי גשם.

ניתן למצוא סוגים שונים של מכונות כביסה השונות אלו מאלו בגודל, ובעיקר, במפרט המייחד אותן. הפופולאריות ביותר והמתאימות לבתים פרטיים ולמשפחות הן אלו שמסוגלות לכבס בין 7 ל-9 ק"ג בפעם אחת. כמובן, שיש קטנות וגדולות יותר המתאימות למגוון רחב של אנשים בעלי צרכים שונים. כל מכונת כביסה מודרנית מגיעה עם מפרט  שונה הכולל, בין היתר, תוכניות כביסה שונות המותאמות לבגדים מגוונים העשויים מחומרים שונים. קיימות גם מכונות כביסה וייבוש משולבות.

במכונת כביסה נעשה שימוש ביתי מסיבי, ובשל כך עלולות לצוץ בה תקלות מעת לעת - טכנאי מכונות כביסה מתמחה בתיקונה ובתיקון מייבשי כביסה, ולעיתים, גם של מכשירי חשמל ביתיים נוספים. קיימות תקלות מגוונות הנובעות בחלקן מבלאי, מחבלות, משימוש לא נכון ומסיבות נוספות. התקלות הנפוצות הן: אי ריקון מים, נזילות, אי שאיבת מים, קצרים שונים במערכת החשמל, כרטיסי הפעלה ממוחשבים שאינם תקינים, אי סחיטה, רעשים וחריקות הבוקעים ממנה, מכונת כביסה רוקדת, שאיננה נדלקת, שהתוף בה איננו מסתובב ועוד. כאשר מתעוררת תקלה כלשהיא אזי מומלץ להתייעץ במיידית עם טכנאי מכונות כביסה. הוא ינסה לסייע בשיחת הטלפון, וכאשר התקלה איננה נפתרת, הוא יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה.

לטכנאי מקצועי יש ניידת שירות מאובזרת שעימה הוא מגיע לבית הלקוח. בניידת יש את כל המכשירים והכלים הנדרשים לאבחון הבעיה ולטיפול בה. במידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים בלויים או שאינם תקינים דוגמת: משאבות, פילטרים, מנועים ואחרים, הוא ישים אחרים תקניים במקומם. כל החלפים הם אלו המיוצרים על ידי יצרן המכונה או אחרים המאושרים על ידו. כך, כל תיקון ייעשה כהלכה והמכונה תמשיך לשרת בעליה ללא תקלות למשך זמן רב. במידה והמכונה הינה ישנה והתיקון יהיה יקר, ימליץ הטכנאי על רכישת חדשה ומודרנית. כמובן, שההחלטה היא אך ורק של בעליה.

טכנאי מכונות כביסה מספק שירות בגוש דן ובאזורים שונים בארץ ויגיע על פי קריאה דחופה או הזמנת שירות מסודרת. הוא קשור עם מעבדת תיקונים מקצועית אליה הוא יכול להפנות מכונות כביסה או חלקי מכונות להם נדרש תיקון מורכב יותר. השירות ניתן לכל סוגי מכונות הכביסה המשווקות בישראל כולל כל המותגים הנבחרים והידועים ביותר. השירות ניתן במהירות רבה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מחירי התיקונים השונים במכונות כביסה הינם סבירים ביותר ובמרבית המקרים, מומלץ תיקון על רכישת מכונה חדשה. השירות יעיל, אמין, מהיר וממוקד והטכנאי יגיע ככל הניתן על פי לוח הזמנים שנקבע. מומלץ לקבל שירות מטכנאי מכונות כביסה המתמחה בתחום.


 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט