דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

נקסטקום תקים שתי חוות סולאריות ליד קרית גת עבור EDF ב-30 מיליון שקל

בהלת הקורונה: הציבור הקפיא תשלום של 24% מהמשכנתאות

דרעי לא מחכה: ראש מטה הדיור זאב ביילסקי הולך הביתה

פרץ בוני הנגב תבעה דייר שהתלונן בערוץ 10 על נזילות - אך תשלם לו הוצאות

למבנה נדל"ן יש עדיין מה להוכיח

"נזילות, סדקים ורוחות": דיירים במגדל "פארק בבלי" נגד יצחק תשובה ובתו גל נאור

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"

ליצמן: "עובדים על תוכנית לאומית ארוכת טווח לשוק הדיור"

מגה אור ומשפחת וייל יקימו מרכז תעשייתי ליד בית שמש בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

חרף משבר הקורונה: התייקרות של 1.1% בארנונה לעסקים ומגורים ב-2021

מחירי הבתים בבריטניה עשויים לרדת ב-12%

כלל ביטוח משקיעה בקבוצת רכישה שמקימה שני מגדלים בבת ים

המאבק הראשון של דרעי: לשמור על הוועדה שתאפשר בנייה מואצת לחרדים

בזמן שערוץ 13 מושתק, בעליו מחכה להטבה של מאות מיליוני שקלים מהמדינה

עסקת השבוע: הבית שנמכר ב-1.7 מיליון שקל לאחר סיור וירטואלי וביקור עם כפפות ומסכה

מה שווה מנהטן בלי מיליוני בני אדם ברחובות?

העיר שבה נמכרה דירת 4 חדרים בפחות ממיליון שקל

שיפוץ חלומי תוך 30 יום: אפילו המטבח שינה מיקום
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

טכנאי מכונות כביסה - מתי ולמה?

 מאת צוות האתר

אחד ממכשירי החשמל הנדרשים ביותר בבתים ובמבנים אחרים בהם שוהים וגרים אנשים הוא מכונת הכביסה. במשפחות מרובות ילדים יש כמות רבה מאוד של כביסה אותה צריך לכבס לעיתים מזדמנות, ובמקרים רבים, אף רוכשים מייבש שאותו מפעילים בעיקר בימי גשם.

ניתן למצוא סוגים שונים של מכונות כביסה השונות אלו מאלו בגודל, ובעיקר, במפרט המייחד אותן. הפופולאריות ביותר והמתאימות לבתים פרטיים ולמשפחות הן אלו שמסוגלות לכבס בין 7 ל-9 ק"ג בפעם אחת. כמובן, שיש קטנות וגדולות יותר המתאימות למגוון רחב של אנשים בעלי צרכים שונים. כל מכונת כביסה מודרנית מגיעה עם מפרט  שונה הכולל, בין היתר, תוכניות כביסה שונות המותאמות לבגדים מגוונים העשויים מחומרים שונים. קיימות גם מכונות כביסה וייבוש משולבות.

במכונת כביסה נעשה שימוש ביתי מסיבי, ובשל כך עלולות לצוץ בה תקלות מעת לעת - טכנאי מכונות כביסה מתמחה בתיקונה ובתיקון מייבשי כביסה, ולעיתים, גם של מכשירי חשמל ביתיים נוספים. קיימות תקלות מגוונות הנובעות בחלקן מבלאי, מחבלות, משימוש לא נכון ומסיבות נוספות. התקלות הנפוצות הן: אי ריקון מים, נזילות, אי שאיבת מים, קצרים שונים במערכת החשמל, כרטיסי הפעלה ממוחשבים שאינם תקינים, אי סחיטה, רעשים וחריקות הבוקעים ממנה, מכונת כביסה רוקדת, שאיננה נדלקת, שהתוף בה איננו מסתובב ועוד. כאשר מתעוררת תקלה כלשהיא אזי מומלץ להתייעץ במיידית עם טכנאי מכונות כביסה. הוא ינסה לסייע בשיחת הטלפון, וכאשר התקלה איננה נפתרת, הוא יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה.

לטכנאי מקצועי יש ניידת שירות מאובזרת שעימה הוא מגיע לבית הלקוח. בניידת יש את כל המכשירים והכלים הנדרשים לאבחון הבעיה ולטיפול בה. במידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים בלויים או שאינם תקינים דוגמת: משאבות, פילטרים, מנועים ואחרים, הוא ישים אחרים תקניים במקומם. כל החלפים הם אלו המיוצרים על ידי יצרן המכונה או אחרים המאושרים על ידו. כך, כל תיקון ייעשה כהלכה והמכונה תמשיך לשרת בעליה ללא תקלות למשך זמן רב. במידה והמכונה הינה ישנה והתיקון יהיה יקר, ימליץ הטכנאי על רכישת חדשה ומודרנית. כמובן, שההחלטה היא אך ורק של בעליה.

טכנאי מכונות כביסה מספק שירות בגוש דן ובאזורים שונים בארץ ויגיע על פי קריאה דחופה או הזמנת שירות מסודרת. הוא קשור עם מעבדת תיקונים מקצועית אליה הוא יכול להפנות מכונות כביסה או חלקי מכונות להם נדרש תיקון מורכב יותר. השירות ניתן לכל סוגי מכונות הכביסה המשווקות בישראל כולל כל המותגים הנבחרים והידועים ביותר. השירות ניתן במהירות רבה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מחירי התיקונים השונים במכונות כביסה הינם סבירים ביותר ובמרבית המקרים, מומלץ תיקון על רכישת מכונה חדשה. השירות יעיל, אמין, מהיר וממוקד והטכנאי יגיע ככל הניתן על פי לוח הזמנים שנקבע. מומלץ לקבל שירות מטכנאי מכונות כביסה המתמחה בתחום.


 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט