דף ראשי עבודות עפר ופיתוח משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

החלה תקופת אייל לפידות: מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, תמיר דגן, מתפטר לאחר 11 שנה

אושרה הרחבת מתחם התעסוקה קרית אריה בפתח תקוה

משרד השיכון יבדוק אם פרויקט היוקרה של קנדה ישראל "התחפש" לקבוצת רכישה

דרעי: "יש להשוות את הטבות המס בין נהריה לעכו"

גבעת שמואל נערכת להכפלת האוכלוסייה: תוכנית המתאר אושרה למתן תוקף

תביעה: "דירת היוקרה התכווצה, ירדה קומה - והפרויקט 'התחפש' לקבוצת רכישה"

לנצל את הריבית הנמוכה במשכנתא: כך תוכלו להרוויח בקלות כ-100 אלף שקל

היום שאחרי: לא יהיה מנוס מביטול תוכנית מחיר למשתכן - וזה הפתרון

34 מיליון שקל הבעירו מחדש את המאבק על הנדל"ן הכי לוהט בתל אביב

עסקות השבוע: בכמה נמכרה וילה בערד - ודירת 5 חדרים ביותר מ-12 מיליון שקל

דירה עם אלמנט אוריינטלי וקירות צבעוניים

משבר הדיור בעמק הסיליקון: גוגל תבנה עשרות אלפי בתים בהשקעה של 15 מיליארד ד'

הפרזנטור החדש של קמפיין השיווק של שכונת אכזיב: ראש עיריית נהריה

שאלת מיליון השקל: יש לכם כסף פנוי? כאן תשיגו תשואה מקסימלית על דירה להשקעה

מציאה מפתיעה בגבעתיים: דירת 4 חדרים - ב-2.45 מיליון שקל בלבד

עזריאלי מצאה את הנדל"ן החדש: רוכשת 20% מחברת חוות שרתים בחצי מיליארד שקל

מחיר למסכן: הדירה התכווצה, אין אוורור במקלחת והמעלית לא פועלת

איציק תשובה, פרשקובסקי וטריגו נדל"ן רכשו מחצית ממגרש בהרצליה

שגיאה ב-30 קומות: מגדל אחד בת"א מציג כישלון מפואר של צמרת התכנון בישראל

שנתיים לאחר מותו של עובד בפרויקט בחיפה: כתב אישום פלילי נגד החברה ועובדיה
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

טכנאי מכונות כביסה - מתי ולמה?

 מאת צוות האתר

אחד ממכשירי החשמל הנדרשים ביותר בבתים ובמבנים אחרים בהם שוהים וגרים אנשים הוא מכונת הכביסה. במשפחות מרובות ילדים יש כמות רבה מאוד של כביסה אותה צריך לכבס לעיתים מזדמנות, ובמקרים רבים, אף רוכשים מייבש שאותו מפעילים בעיקר בימי גשם.

ניתן למצוא סוגים שונים של מכונות כביסה השונות אלו מאלו בגודל, ובעיקר, במפרט המייחד אותן. הפופולאריות ביותר והמתאימות לבתים פרטיים ולמשפחות הן אלו שמסוגלות לכבס בין 7 ל-9 ק"ג בפעם אחת. כמובן, שיש קטנות וגדולות יותר המתאימות למגוון רחב של אנשים בעלי צרכים שונים. כל מכונת כביסה מודרנית מגיעה עם מפרט  שונה הכולל, בין היתר, תוכניות כביסה שונות המותאמות לבגדים מגוונים העשויים מחומרים שונים. קיימות גם מכונות כביסה וייבוש משולבות.

במכונת כביסה נעשה שימוש ביתי מסיבי, ובשל כך עלולות לצוץ בה תקלות מעת לעת - טכנאי מכונות כביסה מתמחה בתיקונה ובתיקון מייבשי כביסה, ולעיתים, גם של מכשירי חשמל ביתיים נוספים. קיימות תקלות מגוונות הנובעות בחלקן מבלאי, מחבלות, משימוש לא נכון ומסיבות נוספות. התקלות הנפוצות הן: אי ריקון מים, נזילות, אי שאיבת מים, קצרים שונים במערכת החשמל, כרטיסי הפעלה ממוחשבים שאינם תקינים, אי סחיטה, רעשים וחריקות הבוקעים ממנה, מכונת כביסה רוקדת, שאיננה נדלקת, שהתוף בה איננו מסתובב ועוד. כאשר מתעוררת תקלה כלשהיא אזי מומלץ להתייעץ במיידית עם טכנאי מכונות כביסה. הוא ינסה לסייע בשיחת הטלפון, וכאשר התקלה איננה נפתרת, הוא יגיע במהירות האפשרית לטיפול בבעיה.

לטכנאי מקצועי יש ניידת שירות מאובזרת שעימה הוא מגיע לבית הלקוח. בניידת יש את כל המכשירים והכלים הנדרשים לאבחון הבעיה ולטיפול בה. במידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים בלויים או שאינם תקינים דוגמת: משאבות, פילטרים, מנועים ואחרים, הוא ישים אחרים תקניים במקומם. כל החלפים הם אלו המיוצרים על ידי יצרן המכונה או אחרים המאושרים על ידו. כך, כל תיקון ייעשה כהלכה והמכונה תמשיך לשרת בעליה ללא תקלות למשך זמן רב. במידה והמכונה הינה ישנה והתיקון יהיה יקר, ימליץ הטכנאי על רכישת חדשה ומודרנית. כמובן, שההחלטה היא אך ורק של בעליה.

טכנאי מכונות כביסה מספק שירות בגוש דן ובאזורים שונים בארץ ויגיע על פי קריאה דחופה או הזמנת שירות מסודרת. הוא קשור עם מעבדת תיקונים מקצועית אליה הוא יכול להפנות מכונות כביסה או חלקי מכונות להם נדרש תיקון מורכב יותר. השירות ניתן לכל סוגי מכונות הכביסה המשווקות בישראל כולל כל המותגים הנבחרים והידועים ביותר. השירות ניתן במהירות רבה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. מחירי התיקונים השונים במכונות כביסה הינם סבירים ביותר ובמרבית המקרים, מומלץ תיקון על רכישת מכונה חדשה. השירות יעיל, אמין, מהיר וממוקד והטכנאי יגיע ככל הניתן על פי לוח הזמנים שנקבע. מומלץ לקבל שירות מטכנאי מכונות כביסה המתמחה בתחום.


 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט