דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

נקסטקום תקים שתי חוות סולאריות ליד קרית גת עבור EDF ב-30 מיליון שקל

בהלת הקורונה: הציבור הקפיא תשלום של 24% מהמשכנתאות

דרעי לא מחכה: ראש מטה הדיור זאב ביילסקי הולך הביתה

פרץ בוני הנגב תבעה דייר שהתלונן בערוץ 10 על נזילות - אך תשלם לו הוצאות

למבנה נדל"ן יש עדיין מה להוכיח

"נזילות, סדקים ורוחות": דיירים במגדל "פארק בבלי" נגד יצחק תשובה ובתו גל נאור

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"

ליצמן: "עובדים על תוכנית לאומית ארוכת טווח לשוק הדיור"

מגה אור ומשפחת וייל יקימו מרכז תעשייתי ליד בית שמש בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

חרף משבר הקורונה: התייקרות של 1.1% בארנונה לעסקים ומגורים ב-2021

מחירי הבתים בבריטניה עשויים לרדת ב-12%

כלל ביטוח משקיעה בקבוצת רכישה שמקימה שני מגדלים בבת ים

המאבק הראשון של דרעי: לשמור על הוועדה שתאפשר בנייה מואצת לחרדים

בזמן שערוץ 13 מושתק, בעליו מחכה להטבה של מאות מיליוני שקלים מהמדינה

עסקת השבוע: הבית שנמכר ב-1.7 מיליון שקל לאחר סיור וירטואלי וביקור עם כפפות ומסכה

מה שווה מנהטן בלי מיליוני בני אדם ברחובות?

העיר שבה נמכרה דירת 4 חדרים בפחות ממיליון שקל

שיפוץ חלומי תוך 30 יום: אפילו המטבח שינה מיקום
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

קבלן שיפוצים לשיפוץ דירות

מציאת קבלן שיפוצים שמתאים לכם! צוות האתר

נאמר זאת בצורה פשוטה וחד משמעית – אם אתם רוצים לשפץ את הדירה שלכם, אתם צריכים קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוץ דירות. קבלן גבס, איש מקצוע בעל ידי זהב או שיפוצניק של חדרי אמבטיה הם לא אנשי המקצוע שאותם אתם רוצים לגייס לצורך שיפוץ דירה שלמה. איך תמצאו את קבלן השיפוצים המתאים לכם, מדוע חשוב שתהיה לו התמחות בשיפוץ דירות ואיך תוכלו לבחור את הקבלן המתאים לכם? על כך בסיקור המיוחד הבא:

מציאת קבלני שיפוצים שמתאימים לכם!
לפני שאתם בוחרים קבלן שיפוצים לשיפוץ דירות אתם צריכים קודם כל לאתר קבלנים פוטנציאליים שיכולים בכלל להתאים לכם ולדרישות שלכם. הדרך הטובה להגיע לאותם קבלני שיפוצים היא דרך רשם הקבלנים של משרד השיכון. ברשם הקבלנים תוכלו למצוא את פרטי ההתקשרות של כל הקבלנים המסווגים תחת ההגדרה של קבלן שיפוצים לשיפוץ דירות ואשר מציעים את שירותיהם באזור מגוריכם. עצם העובדה שמדובר בקבלן רשום מעניקה לכם בטחון רב בכך שמדובר באיש מקצוע שמחויב לסטנדרטים מסוימים ושיש לו מה להפסיד אם לא יעניק לכם את השירות הראוי. יחד עם זאת, במרבית המקרים החיבור עם קבלן שיפוצים מתבצע דווקא דרך האדריכל שאיתו אתם בונים את תכנית השיפוץ ובתום שלב התכנון, נעזרים בו גם לאיתור אנשי מקצוע שיעבירו את הפרויקט לשלב הביצוע. גם במקרה כזה חשוב לבדוק האם הקבלן המדובר רשום בפנקס הקבלנים ובכל מקרה לא כדאי לרוץ ולמהר לשכור את שירותיו מבלי לעשות בדיקות נוספות כפי שנסביר בהמשך. אנחנו יכולים להמליץ בין היתר על היחידה לשיפוצים המתמחה בשיפוץ דירות מגורים ובתי פרטיים.
 
ככלל, אתם רוצים תמיד לוודא שישנו מתאם מלא בין סוג הפרויקט שלכם ובין סוגי הפרויקטים שבהם מתמחה הקבלן שאתם שוכרים. לשיפוץ הדירה שלכם אתם רוצים למצוא קבלן שיפוצים לשיפוץ דירות. קבלן שמתמחה בשיפוץ בניינים משותפים ידע אמנם לבצע את כל העבודות הנדרשות, אך לא תמיד יהיה מודע לכל הניואנסים הקטנים שקבלן מומחה בדירות מכיר. בכל מקרה, אתם לבטח לא רוצים לשכור קבלן גבס או שיפוצניק זעיר שמתמחה בעיקר בשיפוץ חדרי אמבטיה. אלו הם קבלני משנה שהקבלן שלכם יגייס בעצמו, אבל על הפרויקט כולו אתם רוצים קבלן מומחה בתחום שיפוץ הדירות.
 
לעשות את הבחירה הנכונה...
בכדי לבחור את קבלן השיפוצים שלכם תוכלו להיעזר בכמה כלים. הראשון הוא המלצות שתוכלו לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים. השני הוא חוות דעת מקצועיות שתוכלו לקבל מאדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע אחרים שאתם נתקלים בהם. השלישי הוא פנקס הקבלנים שעליו דיברנו קודם לכן והרביעי הוא האינטואיציה הצרכנית שלכם. עם כל קבלן שיפוצים לשיפוץ דירות שאתם שוקלים לעבוד איתו, נהלו שיחה ובדקו עד כמה הוא נשמע לכם לא רק מקצועי, אלא גם אמין ומהימן ועד כמה הוא מוכן לבוא לקראתכם סביב הדרישות שאתם מעלים בפניו. © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט