דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"

ליצמן: "עובדים על תוכנית לאומית ארוכת טווח לשוק הדיור"

מגה אור ומשפחת וייל יקימו מרכז תעשייתי ליד בית שמש בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

חרף משבר הקורונה: התייקרות של 1.1% בארנונה לעסקים ומגורים ב-2021

מחירי הבתים בבריטניה עשויים לרדת ב-12%

כלל ביטוח משקיעה בקבוצת רכישה שמקימה שני מגדלים בבת ים

המאבק הראשון של דרעי: לשמור על הוועדה שתאפשר בנייה מואצת לחרדים

בזמן שערוץ 13 מושתק, בעליו מחכה להטבה של מאות מיליוני שקלים מהמדינה

עסקת השבוע: הבית שנמכר ב-1.7 מיליון שקל לאחר סיור וירטואלי וביקור עם כפפות ומסכה

מה שווה מנהטן בלי מיליוני בני אדם ברחובות?

העיר שבה נמכרה דירת 4 חדרים בפחות ממיליון שקל

שיפוץ חלומי תוך 30 יום: אפילו המטבח שינה מיקום

"לא היה פה כלום. עברנו בגלל הפנטהאוז ותוכנית חלומית, כולל כביש שבזכותו מדלגים על פקקים עצומים"

"כדי להרשות לעצמי לגור כאן, אני נאלץ לעבוד 4 ימים בשבוע בתל אביב"

"חייבים עיר חרדית חדשה במרכז הארץ"

החברה שטסה לשווי של 10 מיליארד דולר - ואיש העסקים שארז הכל ועזב ללוס אנג'לס

אלוני חץ: אין אינדיקציה לירידת שווי הנדל"ן נכון לסוף מארס

ענייה, יקרה וחולמת על תושבי חוץ: הכישלון של ירושלים
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

קבלני בנייה בת"א

קבלני בנייה בתל אביב שהפכו למותג  צוות האתר

בעתיד הלא כל כך רחוק, צפוי מספר התושבים של תל אביב להגיע ליותר מחצי מיליון איש. מפתיע? לא אם תשאלו את הקבלנים המובילים, שבונים את תל אביב. כבר כיום, מספרם של התושבים שלא מוכנים לגור בשום מקום אחר, חצה את ה-450 אלף. אז יש עוד לאן לשאוף. ולקבלנים מחכה עוד לא מעט עבודה, בסטנדרט שחייב להתאים לעיר שהיא הלב של המדינה.

שאלתם את עצמכם פעם מי בונה את תל אביב? השיר הידוע "מי יבנה בית בתל אביב" בהחלט לא עונה על השאלה הזאת. אבל בדיוק לשם כך יש לכם אותנו. ואנו לא רוצים רק לספר מיהם קבלני הבנייה שבונים כיום (2020) את תל אביב. אנו רוצים לספר על אותם אלה שהצליחו במשימה המאתגרת, לפעול שנה ועוד שנה ועוד שנה. פעילות מתמשכת, ראויה לציון, בסטנדרטים גבוהים. עד כדי כך שנציג חברה קבלנית שבעצם הפכה למותג. מותג ושמו גינדי. בטוח שגם אתם שמעתם ומכירים.

איך קבלני בניה הופכים למותג בבניה?
במובן הצר של המילה, קבלן מתחיל ליצור לעצמו שם כאשר הוא הופך לרשום. קבלן רשום שמורשה לבצע פרויקטים בסדר גודל מוגדר (בהתאם להכשרה, וותק, ניסיון בפרויקטים קודמים ועוד). במובן הרחב יותר, כדי להפוך למותג צריכים גם משהו מעבר. צריכים להתנהל על פי קודים של מצוינות ברמה הכי גבוהה. צריכים להסתכל על קידום פרויקטים ברמה לאומית, להסתכל על הצרכים ולא לפחד ליזום. במיוחד ליזום פרויקטים שאפתניים באזורי הביקוש הכי הכי נחשבים. על כל הדברים הללו, בחברת גינדי הוותיקה סימנו וי כבר מזמן. האיכות הבלתי מתפשרת, לאורך כל כך הרבה שנים, מהווה את הבסיס להפיכת יכולת קבלנית מוכחת, למותג.

בלי פרויקט דגל, אין מותג
יש קבלנים טובים למדי, שבכל זאת לא מצליחים לעבור "לשחק" במגרש של הגדולים. במידה רבה, זה קורה כאשר מתקשים להשיג פרויקטים שהופכים לבעלי משמעות החורגת מהנורמה. ואם נרצה להדגים את זה מסקירת ההצלחות האחרונות של גינדי ניטיב להמחיש. פרויקט הדגל התל אביב של החברה מצליח להתבלט היטב בנוף העירוני. אנו משערים שאם אתם תל אביבים או שמגיעים לעיר מדי פעם בפעם, בוודאי ראיתם או שמעתם כמה דברים על גינדי TLV. זהו אחד מהפרויקטים הכי שאפתניים והכי מעוררי השראה שרואה תל אביב בשנים האחרונות.

כדי להבין בקצרה על מה מדובר, נזכיר כי מדובר על שכונה מדהימה, שבה כמה מגדלי מגורים מהשורה הראשונה. לצד ארבעת המגדלים שנישאים גבוה מעל כולם, של עשרות קומות, עוד כמה בניינים ברמת בניה מעוררת השראה, עם "רק" קצת יותר מ-10 קומות. תכנון השכונה טי טופ. לרשות הציבור דירות מפוארות, דופלקסים מרנינים, מיני פנטהאוזים. ואת הכל עוטף המיקום הכי נכון כיום. חשמונאים קרליבך, קרוב להכל. רק קבלן שהוא מותג יכול להוביל קדימה פרויקט מסוג זה.

להוביל ולחדש בתרבות המגורים המקומית
השקעה בחידושים ופרויקטים ירוקים, את זה לא כל קבלן יכול לבצע בשוטף. על מנת להיחשב למותג, אי אפשר לתת לאחרים להוביל. צריך לשאוף לקחת את ההובלה. בייזום של מבנים לא סטנדרטיים. בקידום סטנדרטים אדריכליים שמעניקים את הערך המוסף. בפיתוח שכונות שמקדמות איכות חיים בלתי מתפשרת. מתקנים משוכללים ואיכות לא רק בתוך הדירות פנימה אלא גם באזורים המשותפים ובפארקים הירוקים ובכל התכנון הסביבתי. רק עם קבלנים שהם מותגים מובילים, אפשר להוביל את תרבות המגורים בישראל. זו הדרך להיכנס למקום שבו מן הרגע הראשון, מרגישים בבית.


 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט