דף ראשי עבודות אלומיניום משכנתאות פרסם כאן! ספק אבן ושיש יצירת קשר
בניית מרפסות תלויות פרסם כאן! שלד וגמר אומדן עליות בנייה מאמרים בענף הבניה הוסף מכרז
לפי ח.פ./ת.ז. לפי אימייל

"הפסקנו אשראי למלונות ולמשרדים — יש קומות שלמות ריקות במגדלים"

מחזיקי האג"ח שמו ברקס לפתאל: לא השיג רוב דרוש להסדר חוב שהציע

ליצמן משיב לראש העיר שמתנגד לשכונות לחרדים: "זורע פחד לצורך יחסי ציבור"

ליצמן: "עובדים על תוכנית לאומית ארוכת טווח לשוק הדיור"

מגה אור ומשפחת וייל יקימו מרכז תעשייתי ליד בית שמש בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

חרף משבר הקורונה: התייקרות של 1.1% בארנונה לעסקים ומגורים ב-2021

מחירי הבתים בבריטניה עשויים לרדת ב-12%

כלל ביטוח משקיעה בקבוצת רכישה שמקימה שני מגדלים בבת ים

המאבק הראשון של דרעי: לשמור על הוועדה שתאפשר בנייה מואצת לחרדים

בזמן שערוץ 13 מושתק, בעליו מחכה להטבה של מאות מיליוני שקלים מהמדינה

עסקת השבוע: הבית שנמכר ב-1.7 מיליון שקל לאחר סיור וירטואלי וביקור עם כפפות ומסכה

מה שווה מנהטן בלי מיליוני בני אדם ברחובות?

העיר שבה נמכרה דירת 4 חדרים בפחות ממיליון שקל

שיפוץ חלומי תוך 30 יום: אפילו המטבח שינה מיקום

"לא היה פה כלום. עברנו בגלל הפנטהאוז ותוכנית חלומית, כולל כביש שבזכותו מדלגים על פקקים עצומים"

"כדי להרשות לעצמי לגור כאן, אני נאלץ לעבוד 4 ימים בשבוע בתל אביב"

"חייבים עיר חרדית חדשה במרכז הארץ"

החברה שטסה לשווי של 10 מיליארד דולר - ואיש העסקים שארז הכל ועזב ללוס אנג'לס

אלוני חץ: אין אינדיקציה לירידת שווי הנדל"ן נכון לסוף מארס

ענייה, יקרה וחולמת על תושבי חוץ: הכישלון של ירושלים
 דף ראשי > מאמרים
מאמרים

מד מרחק לייזר

 צוות האתר

כמה פעמים עמדת חסר אונים וחשבת "איך אני יכול לבצע את המדידה הזו לבד?" לעתים קרובות מצב זה יביא למדידה לא מדויקת ובדרך כלל התסכול יוביל למצב לא בטיחותי. היעזרות במד מרחק לייזר יאפשר לך לבצע את המדידה במהירות, בקלות ובצורה מדויקת וכמובן בטוחה.
מערכת המדידה של מד מרחק הלייזר היא מאוד פשוטה ולכן המכשיר מתאים לכל מקום עבודה. אמנם הוא יותר יקר מרוב המכשירים האחרים בשוק לביצוע מדידות, אך הוא משלם עבור עצמו. הוא מאפשר לך לחסוך הרבה זמן עבודה, ועוזר לבצע את העבודה הרבה יותר בקלות ובדיוק גבוה יותר.

מהו בכלל מד מרחק לייזר

מד מרחק לייזר  ( (LDMמשמש למדידת מרחק של עצם בעזרת קרן לייזר. LDMs מתקדמים משתמשים בשיטת מעבר פאזות כדי לקבוע את המרחק. בגישה זו, קרן לייזר עם עוצמה אופטית בעלת פאזת סינוס מסוים, נשלחת לחפץ או למטרה, כמו בניין או קיר. האור המוחזר מנוטר, והפאזה של האור שנקלט מושווה לזה של האור שנשלח. השוואה זו מביאה למדידת מרחק מדויקת.

מדידת מרחק לייזר צוברת פופולריות בשווקים רבים, בעיקר בבנייה. לדוגמה, ניתן למדוד את המרחק לקיר, את אורך הצינור או את רוחב החוט במהירות ובמדויק. התאמת בטיחות תופסת תאוצה גם בענף הרכב, שם ניתן למדוד מרחקי בטיחות קדמיים, אחוריים וצדדיים באמצעות טכנולוגיה זו. בנוסף, ניתן להשתמש ב- LDM בתחום האומנותי של תיאטרון, צילום ווידאו, וכן להערכת המיקום המתאים של הציוד.

שימוש נכון יוצר תוצאות מוצלחות

בעוד הכלי מד מרחק לייזר מהיר ויעיל להפליא, ישנם מצבים שיאתגרו כל יצרן ודגם כלשהו. נתחיל עם היסודות. המפתח לביצוע מדידות מוצלחות עם כל סוג של מד מרחק לייזר מתחיל בכיוון למטרה מוצקה. ניסיון למדידת משטחים רפלקטיביים מאוד, בעלי משטח נקבובי, שקוף, מכוסה במים או עם אור בהיר יהיה קשה. זה נכון לגבי כל מכשירי המדידה למרחק לייזר. זה לא פגם במוצר, זה פשוט אופי המוצר.
נסביר במילים פשוטות כיצד המכשיר עובד: קרן לייזר נפלטת מהמכשיר וברגע שהיא יוצרת קשר עם משטח היא משתקפת חזרה למכשיר. יש עדשה שמקבלת את הקרן המוחזרת וקובעת (לפי קצב או מהירות ההחזרה) את מרחק השטח או העצם. אם למשטח זה יש תכונות רפלקטיביות ירודות, אות ההחזר יהיה חלש מכדי שהמכשיר יחשב את המרחק.
כמו בכל טכנולוגיה חדשה, כדאי להתחיל במדידות פשוטות ולעבור למדידות מתקדמות יותר. ברגע שתרגיש בנוח עם אופן הפעולה של ה- LDM, באופן טבעי תתחיל לסמוך על התוצאות. מכשיר זה נועד לבצע מדידות מדויקות ויעמוד בציפיות שלך אם נעשה בו שימוש נכון.
אם אתה משתמש במכשיר בפעם הראשונה תתחיל להשתמש בו על ידי ביצוע מדידות הערכה. אם אתה לא חושב שכלי המדידה הזה יהיה מדויק כמו שאר המכשירים שלך, בדוק שוב את תוצאות המדידה במכשיר מול התוצאות המתקבלות במכשירים אחרים. תוך זמן קצר, תוכל להתרשם מהדיוק של מד מרחק לייזר ומקלות השימוש בו.
 © בונים אונליין בע"מ כל הזכויות שמורות. רחוב י.ל.פרץ 32 חיפה 330610 טל': 04-8510510 , פקס: 04-8511042 אימייל: info@bonimonline.co.il
בניית אתרים ושיווק באינטרנט